• PORTRACE
  DUVAR

  PORTRACE
 • PORTRACE
  GÜVENLİ WİFİ

  PORTRACE
 • PORTRACE
  KOBİ

  PORTRACE
 • PORTRACE
  PREMIUM

  PORTRACE

PORTRACE KOBİ

Hiçbir network uzmanına gerek olmadan ofisinizde bulunan bir bilgisayar üzerinden tüm network ağınızı programlayabilir ve kısıtlayabilirsiniz. Son derece basit bir arayüz ile kullanıcıların hangi saatlerde hangi sitelere gireceğine karar verek uygulayabilirsiniz.

Yapacağınız gruplandırmalar ile birden fazla bilgisayarı aynı kriter ve kısıtlamalara dahil edebilirsiniz. Hız limitleri ile internetinizin verimli bir şekilde kullanımını sağlamanız mümkündür.

Ofisinizde kullanılan port yönlendirmeleri dahi paneller üzerinden hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan yapılabilmektedir.

Raporlar sayesinde ağınızı bağlanmış olan cihazların tüm listesini görebilir. Yabancı cihazları engelleyebilirsiniz.

Misafir ağı desteği ile ofisinize gelen ziyaretçiler TC Kimlik yada sms kaydı ile ağınıza katılabilirler. Herhangi bir siber suç işlenmesi durumunda tutmuş olduğu log KAYITLARI ile hukuki sorumluluklarınızı yerinize getirmenizi sağlar.

Etiketler Loglama     Loglama Nedir     Kent Network Çözümleri     Kablosuz internet     5651 sayılı kanun     Adanet - ilikewifi - Kanuni Loglama - Facebook beğeni Arttırma     info@adanet.gen.tr  

© 2018 PORTRACE . Tüm Hakkı Saklıdır | Tasarım ADANET